Uzdatnianie wody

OUR PROJECTS

Sektor uzdatniania wody jest dynamicznie rozwijającym się rynkiem, ze względu na rosnącą świadomość dotyczącą racjonalnego użycia wody, i dzięki coraz to ostrzejszym międzynarodowym regulacjom ekologicznym.

Holding Fluidra ze względu na rosnące potrzeby rynku, zdecydował o utworzeniu oddzielnej strefy swojej działalności zajmującej się wyłącznie uzdatnianiem wody dla użytku prywatnego, dla instalacji w przemyśle czy obiektów związanych z wypoczynkiem i rekreacją.

Rozwinęliśmy szereg nowoczesnych procesów i metod odsalania wody morskiej, uzdatniania wody pitnej, uzdatniania wody w procesie oczyszczania ścieków przemysłowych i procesy związane z recyklingiem wody. Możemy pochwalić się dostarczaniem na rynek szerokiej gamy rozwiązań dla odzysku i wykorzystania wody, stawiając zawsze potrzeby naszych klientów na pierwszym miejscu.

Marka Idrania dedykowana jest produktom mających zastosowanie w przydomowym, publicznym i przemysłowym uzdatnianiu wody. Nasze produkty to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie zdrową i czystą wodę we własnym domu. Posiadamy szeroką ofertę urządzeń do uzdatniania wody w obiektach prywatnych, w tym między innymi zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki solanki oraz głowice do układów zmiękczania, systemy odwróconej osmozy, układy filtracyjne oraz stacje dezynfekcji wody.

Więcej informacji na oficialnej stronie marki Idrania – uzdatnianie wody: