Systemy nawadniania

OUR PROJECTS

Holding Fluidra od lat osiemdziesiątych produkuje i dystrybuuje elementy niezbędne do stworzenia kompletnego systemu nawadniania obszarów rolnych, terenów zielonych do użytku publicznego (pól golfowych i parków) lub do prywatnych ogrodów, markując wszystkie swoje produkty pod nazwą Cepex.

Nasze produkty można znaleźć na każdym etapie budowy sytemu nawadniania; zawory z PVC i PP, kształtki, rury czy węże można znaleźć w budowanych studniach, stacjach pomp, rurociągach czy integralnych wyposażeniach nawadniania.

Elektrozawory i sterowniki, produkowane przez nasz holding są wykorzystywane w systemach zarządzania i kontroli automatycznych systemów nawadniania. Nasze produkty projektowane są z myślą o regulowaniu tych systemów, poprzez kontrolę przepływu wody i poprzez zarządzanie jej przepływem pomiędzy rożnymi jego częściami. Nasze linie kroplujące, zraszacze czy rury spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, ze względu na bezpośredni kontakt z uprawami.

Holding Fluidra zbudował stabilną sieć produkcji i dystrybucji na całym świecie, bazując na współpracy ze światowymi liderami w branży nawaniania.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie naszej marki Cepex:

cepex